Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Baza EBSCO to dostęp do 45 000 książek zagranicznych

Baza EBSCO to dostęp do 45 000 książek zagranicznych

eBook Public Library Collection zawiera ponad 45 000 książek elektronicznych, odpowiednich dla dorosłych i młodzieży o różnym poziomie zaawansowania językowego oraz o różnorodnej tematyce, jak np.: literatura fabularna, poradniki, biografie, zdrowie i fitness, hobby, podróże, gotowanie, aktywny wypoczynek i rekreacja. Wszystkie e-książki są dostępne w nieograniczonym dostępie.

Dostęp do kolekcji na platformie EBSCOhost jest zapewniany w sieci biblioteki oraz w dostępie domowym bez dodatkowych kosztów do końca roku 2018. W Bibliotece bezpośredni dostęp do bazy pod adresem:
https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=ns216487&profile=ehost&defaultdb=e700tww&groupid=main.
Zainteresowani dostępem spoza sieci Biblioteki Śląskiej mogą uzyskać login i hasło dostępu w Informatorium. Użytkownicy mogą korzystać z platformy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekend i dni wolne od pracy. Z kolekcji można korzystać na urządzeniach mobilnych (na systemach Android oraz iOS) bez dodatkowych kosztów. Platforma posiada polski interfejs.

Wyszukiwanie książek elektronicznych na platformie EBSCOhost -> film instruktażowy
Jak pobierać książki elektroniczne na urządzenia mobilne -> instrukcja

Zapraszamy do korzystania z bazy EBSCO dostępnej na stanowiskach internetowych w Bibliotece Śląskiej.


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.