Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydarzenia > „Wyzwolenie Zakładanii” – spotkanie autorskie

„Wyzwolenie Zakładanii” – spotkanie autorskie

Grzegorz Gęczek (ps. Gregory Asterias) jest chorzowianinem. Z wykształcenia politolog, z zamiłowania pisarz. „Wyzwolenie Zakładanii” to jego debiutancka powieść, której akcja toczy się m.in. na Śląsku. Grzegorz Gęczek jest uczestnikiem Twórcowni FORMA-T, działającej przy Bibliotece Śląskiej.

O swojej pasji pisze tak: „Pisanie to dla mnie wolność. Daje mi możliwość opisywania własnego świata – jakiegoś jego ideału, do którego chciałbym się przedostać. Wtedy właśnie mogę dać prawdziwy upust mojej wyobraźni. Historia ta jest również tęsknotą za prawdziwym ideałem przyjaźni, którego brak mi w moim otoczeniu, a do którego tak pragnąłbym się przybliżyć. Niech więc ta książka dla każdego czytelnika, który weźmie ją w ręce, będzie prawdziwą chwilą odprężenia i spełnienia marzeń”.

Twórcownia FORMA-T realizuje program rozwoju osobowości uczestników. Są to spotkania warsztatowe dające możliwość tworzenia i sprawdzania nowych form arteterapii na podstawie doświadczeń grupy.

 


[wróć do strony Archiwum wydarzeń]


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.