Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydarzenia > Klub Miłośników Podróżowania im. Alfreda Szklarskiego

Klub Miłośników Podróżowania im. Alfreda Szklarskiego

13 marca 2017 r., godz. 10.00

Klub Miłośników Podróżowania im. Alfreda Szklarskiego – cykl warsztatów dla młodzieży. Celem zajęć jest stworzenie stałej grupy odbiorców, skupionej wokół Gabinetu Alfreda Szklarskiego, która będzie miała okazję pogłębić swoje zainteresowanie twórczością pisarza, a także odnaleźć inspiracje związane z szeroko rozumianą tematyką podróżniczą i badaniami antropologicznymi. Prowadzenie: Mateusz Świstak.

Mateusz Świstak – z wykształcenia polonista, edytor; z zamiłowania opowiadacz baśni. Prowadzi zajęcia z kreatywnego pisania i sztuki opowiadania oraz spotkania dla dzieci i dorosłych, na których opowiada baśnie i o baśniach. Od dwóch lat prowadzi również „Klub latających podróżników” – zajęcia podróżnicze dla dzieci w Muzeum Etnograficznym w Krakowie. Jego teksty dotyczące baśni pojawiają się w prasie specjalistycznej, a także – regularnie – na blogu basnienawarsztacie.pl

Prosimy o zgłoszenia na adres:
domoswiatowy@bs.katowice.pl lub telefonicznie: 32 255 43 21

Alfred Szklarski

 

Biblioteka Śląska
ul. Francuska 12
40-015 Katowice

[wróć do strony Archiwum wydarzeń]


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.