Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydarzenia > Warsztaty artystyczne dla seniorów

Warsztaty artystyczne dla seniorów

Quilling to metoda wykonywania ozdób z papieru, polegająca na nawijaniu na igłę lub patyczek papierowych pasków. W ten sposób powstają ozdoby w kształcie zwiniętych i odpowiednio uformowanych spirali.
Warsztaty artystyczne to propozycja dla seniorów, którzy chcieliby kreatywnie spędzić wolny czas. Samodzielne tworzenie jest metodą na uwolnienie własnej wyobraźni, wyciszenie, jest formą rozwoju artystycznego, a także sposobem na przygotowanie niebanalnego prezentu, którym można obdarować najbliższych. Warsztaty to również okazja do poznania osób o podobnych zainteresowaniach i wymiany pomysłów.
W trakcie spotkań będzie można porozmawiać o technikach tworzenia pięknych przedmiotów, a przede wszystkim wykonać oryginalne dekoracje własnego pomysłu, wykorzystując różnorodne techniki, m.in.: filcowania, decoupage’u, origami i scrapbookingu.
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 32 25 14 221 wew. 233 oraz mailowo pod adresem biblioterapeutyczny@bs.katowice.pl. Zapraszamy!


[wróć do strony Archiwum wydarzeń]


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.